Elmas Kutusu

İç giyim dünyası

İç giyim kategorisi pek çok kadın için, aşağı yukarı aynıdır. İç giyim çoğumuz için, külot, sütyen ve gecelikten ibaretmiş gibi bir algı mevcut. Fakat iç dünyamız biraz daha fazla renklendirilmeyi, özen gösterilmeyi hakeden bir yere sahip olmalı. Gelin, kendinizi daha iyi ve özel hissedeceğiniz iç giyim sırlarından biraz bahsedelim. İç giyimde sınırları, kuralları, ezberleri yıkmaya geldik!

1. Doğru beden, doğru renk!
Kuşkusuz ilk dikkat etmemiz gereken nokta doğru beden ve teninize yakışacak doğru rengi keşfetmekte geçiyor. İç giyim konusunda acele etmeden, deneyerek ve size uygun bedeni arayarak hareket edin. Doğru bedenini giyeceğiniz bir iç çamaşır, vücut hatlarınızı daha iyi gösterecektir. Doğru beden seçimine ek olarak, ten renginize uygun seçimler yapmayı da unutmayın. Siyah, beyaz ve ten rengi gibi klasik renklerin dışında seçimlerinize biraz renk katmayı da ihmal etmeyin.
Örneğin, sarışınlar için mavi ve kırmızı; kumrallar için hardal ve haki tonları, esmerler için bordo, yeşil ve pembenin doygun tonları güzel seçimler olabilir. elmaskutusu.com’ un koleksiyonunu buradan görebilirsiniz.

2. Kalıpları yıkmayı deneyin!

İç giyimde, sütyen ve külot ezberini bozmayı deneyin. Bunun için bir bodysuit, babydoll edinerek ilk adımı atabilirsiniz. Zevkli bir parça olarak iç giyim koleksiyonunuzda babydoll, braletler, bütiyerler bu gibi birçok ürünü gündelik hayatınızda da kombinleyebilirsiniz.
Sütyen seçimlerinizle sezonun moda parçalarına, külot seçimlerinizde daha az kullandığınız kumaş ve desenlere şans verebilirsiniz.

3.Özel bir geceye hazırlanır gibi..

Kendinizi özel bir gecede, özel bir anın içinde hayal edin. Tam olarak kendiniz olduğunuz, kendinizi ifade ettiğiniz ve tamamen sizi yansıtan bir hayal kurun. Bu hayalinizdeki insanı canlandırma zamanı! O insan ne giyiyor? Nasıl bir dünyası var? Kendinizi en iyi hissettiğiniz o anı gerçekleştirin. Bedeninizi ve hayal dünyanızı buluşturmak kesinlikle iyi gelecek. Bu anlamda düşünüldüğünde değişmeyen klasiklerden olan jartiyerlere göz atmanızı tavsiye ederiz. Seksi ve şık görüntü katan jartiyerlerin dolabınızda yer almasına açık olun!

4.Deneyimlere açık olun

Ne sıklıkla jartiyer kullanırsınız? En son ne zaman jartiyer giydiniz? Kaç tane file çorabınız var? Dantel sütyenleriniz mi daha çok, penye olanlar mı? Şimdi yeni deneyimler ve yeni konfor alanları oluşturma zamanı… Adım adım deneyin, denemekten de vazgeçmeyin. Kendiniz gibi ve diğer herkesten farklı hissettiğiniz anı yakalayana kadar deneyin.

Fantezi giyim hayatın her alanında tüm kadınların öncelikle kendilerini daha iyi hissetmek adına dolabında yer vermesi gereken bir moda sektörü aslında. Hayal gücünüzle birlikte iç giyim tarzınızı şekillendirin. Yeniliklere açık olun, keyifle kalın !

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir